Süper Fiyatlar


Havuz Kimyasal AZURO Chlor Shock G 1kgHavuz Kimyasal AZURO Chlor Shock G 1kg

AZURO Chlor Shock G 1kg

Array
Satış fiyatı: 80 TL
Kazancınız:
Yosun ve mikroorganizmalara karşı çok kirlenmiş su dezenfeksiyonu için granül klorlama - 1 kg
Description

Ambаlaj: 1.00 kg

AÇIKLAMA:

Klorür bazlı suda çözünülür granül ilaç su dezenfeksiyonu etkisinin yanında ayrıca bakteri, yosun, küf, mantar ve diğer mikroorganizmaların oluşumunu önler. İlaç, aşırı kirlenmiş suyun, normalde bir kere mahsus temizlenmesi için uygundur. İlacın suda çözülmesinde; yosunlarla mücadele eder ve suda mevcut her türlü virüs ve bakterileri de yok eder. Granüller hızlı, şok etkisi yaratır ve garanti etkilidir.

KULLANIM:

Havuzunuzu doldurduktan ve pH değerlerini 7.2-7.6 seviyesinde ayarlamanızdan sonra, “Azuro Chlor Shock” ilacını kullanabilirsiniz. İlk başlangıç dozu, 10 m³ (10.000 L) su için yaklaşık 100 gr granül olması yeterli. Eğer ara klorlama için başka klorlu ilaç kullanmadığınız takdirde, her 5-6 gün aralıklarla her 10 m³ (10.000 L) su için 50 gr dozunda “Azuro Chlor Shock” ilacından faydalanabilirsiniz. Eğer klorlu tablet kullandığınız takdirde, diğer klorlama işlemlerinde “Azuro Chlor Shock” ilacını kullanmanıza gerek yok. Genel kurala göre; maksimum seviyede berrak su elde edebilmemiz için, pH değerlerini 7.2-7.6 aralıklarda, aktif klor oranını ise - 0.3-0.5 mg/L seviyelerinde tutulması şart. Eğer suda klor oranı 0.3 mg/L altına düştüğü takdirde, klorürlü ilaç katmanın zamanı kesin gelmiş denektir. İlacı doğru şekilde kullanabilmeniz için, suda pH değerleri ve klor oranı düzenli olarak test aletleriyle ölçülmesi gerekir.

 

ÖNEMLİ! Yukarıdaki metin sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım öncesi lütfen etiketdeki talimatları dikkatle okumanız rica olunur

 

Faydalı bilgiler

Havuz hacmini hesaplama formülleri

Havuz hacmini hesaplama formülleri
Niçin havuzumuzun hacmini bilmemiz gerekiyor?

Havuzda kullanılacak kimyasalların dozajını doğru ayarlamak ve havuzdaki su miktarına göre doğru filtrasyon sistem seçimi için havuzun hacmini bilmenizde fayda var.

Havuzunuzun hacmini kübik metre (m³) bazında hesaplayabilmeniz için, havuzun şekline göre aşağıdaki standart formüllerden faydalanabilirsiniz.

Standart dışı formu olan havuzlar için formüller tahminidir. Eğer havuzunuzun merdiveni iç tarafında ise (havuz gövdesinin bölünmez bir parçası şeklinde), merdivenin kapladığı birkaç m³ hacmi genel h...

devamı

Müşteri hizmetleri

Bize ulaşın

Bize ulaşın

  YÜZHAVUZ San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel. +90-216 553 50 00

 

       Dükkan:            Adagülü sokak. No: 8, Tuzla , İstanbul

       Merkez ofis:     Çilek sok.  Akyol İşhanı: 16-14, Kadiköy, İstanbul

       E-posta:            info @ yuzhavuz.com.tr

       Ofis saatleri:     09.00-18.00  (pazar günleri hariç)

       İzmir,  Antalya,  Ankara, Trabzon ve yurtdışında 
       Bulgaristan, Sırbistan ve Romanya  bayilerimiz
bulunmaktadır

devamı

rastgele ürün

IMG_0708
Standı
Valf

Eklenen son ürünler

IMG_0708
Standı
Valf

Bizi takip ediniz

Güvenli Internet Alışverişi

credit card