Hakkımızda

MOUNTFIELD A.Ş. -  ÇEK CUMHURİYETİ

YÜZHAVUZ Avrupa genelinde en büyük prefabrike havuz üreticisi olan Çek Cumhuriyeti menşeli MOUNTFIELD fabrikasının Türkiye mümessilidir. Yirmi yıllık deneyime sahip, bünyesinde 1.500’den fazla çalışanı, Çek ve Slovakya genelinde 71 tane bahçe hipermarketleri ve yılda 120.000 adet havuz üretimi ile, satışa sunulan ürünlerin  Avrupa kalitesinde olduğunun tartışmasız  kanıtlarıdır.


YÜZHAVUZ İNŞAAT TURİZM  SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

YÜZHAVUZ İNŞAAT TURİZM  SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ekibi  genç, iddialı ve güler yüzlüdür. Bizim için müşteri ve onun talepleri her zaman birinci sırada yer almıştır. Sizin seçmiş olduğunuz ürünün hızlı ve doğru tedarik edilmesi önceliğimizdir. Ayrıca kurulum, teslimat süreleri ve ürün özellikleri konusunda  geniş kapsamlı ve yararlı danışmanlık hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. Piyasaya sunduğumuz tüm havuz, ilaç ve aksesuar çeşitlerinin kalitesi kanıtlanmış olup, fiyat konusunda sadece Türkiye  sahasında değil, AB genelinde bile bir rakibimiz yoktur.


ÜRETİM SÜRECİ

Havuz, su ilaçlama preparatları, güneş panelleri, güneş duşları, karşı akımlar imalatı için iki ayrı üretim binalarımızda faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Üretimde kullandığımız üstün kaliteli malzemeler, eşsiz teknoloji ve itinalı imalatımız, ürettiğimiz ürünlerin Avrupa kalitesinin bir teminatıdır.

 

Faydalı bilgiler

Havuz hacmini hesaplama formülleri

Havuz hacmini hesaplama formülleri
Niçin havuzumuzun hacmini bilmemiz gerekiyor?

Havuzda kullanılacak kimyasalların dozajını doğru ayarlamak ve havuzdaki su miktarına göre doğru filtrasyon sistem seçimi için havuzun hacmini bilmenizde fayda var.

Havuzunuzun hacmini kübik metre (m³) bazında hesaplayabilmeniz için, havuzun şekline göre aşağıdaki standart formüllerden faydalanabilirsiniz.

Standart dışı formu olan havuzlar için formüller tahminidir. Eğer havuzunuzun merdiveni iç tarafında ise (havuz gövdesinin bölünmez bir parçası şeklinde), merdivenin kapladığı birkaç m³ hacmi genel h...

devamı

Müşteri hizmetleri

Bize ulaşın

Bize ulaşın

  YÜZHAVUZ San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel. +90-216 553 50 00

 

       Dükkan:            Adagülü sokak. No: 8, Tuzla , İstanbul

       Merkez ofis:     Çilek sok.  Akyol İşhanı: 16-14, Kadiköy, İstanbul

       E-posta:            info @ yuzhavuz.com.tr

       Ofis saatleri:     09.00-18.00  (pazar günleri hariç)

       İzmir,  Antalya,  Ankara, Trabzon ve yurtdışında 
       Bulgaristan, Sırbistan ve Romanya  bayilerimiz
bulunmaktadır

devamı

rastgele ürün

Eklenen son ürünler

Bizi takip ediniz

Güvenli Internet Alışverişi

credit card