Süper Fiyatlar


galeon_rc_3
galeon_rc_2

Galeon RC havuz robotu

Array
Satış fiyatı: 18 .950 TL
Kazancınız:
Tam otomatik robot Galeon RC: her türlü formda olan havuzların tabanlarını, yan duvarlarını ve su seviyesi hattını temizlemek için tasarlanmıştır.
Description

Havuz Robotu Galeon RC

Havuzun sadece zemin değil, ayrıca yan duvarlar ve su seviyesi hattı temizliği için özel havuz robotu.

opsiyonel olarak seçilebilecek 1, 1,5 yada 2 saatlik programına göre güvenilir  şekilde temizler. Buna ek olarak, uzaktan kumanda cihazı ile  dışardan yönetilebilir.  Ayrıca tekerlekli taşıma kiti de paketin içindedir.  

Galeon RC  havuzların komple temizliği (zemin, duvarlar ve su seviyesi hattı) için tasarlanmış özel havuz robotudur. Herhangi bir kurulum hizmeti olmadan, kum filtre sisteminden tamamen bağımsız havuz temizleme stresinden size kurtarır.  Sofistike hareket programı ve yeni Aqua Smart teknolojisi ile, tüm zemin, duvarlar ve yüzme havuzu su hattı’ nı 2 saat içinde temizler. Havuzun belli yerlerinde kirlilik yoğun ise, manuel olarak robotu yönlendirebileceğiniz uzaktan kumanda  bulunmaktadır. Arkanıza yaslanın ve havuz temizleyici işini yaparken zamanın keyfini çıkarın.

Hortum ile Fitrasyon sistemlerine bağlanarak çalışan yarı otomatik robotlarına karşı en büyük avantajı, filtrasyon sistemlerini yormadan ve kendi başına bağımsız olarak çalışıp kendi filtre ünitesinde kirli nesneleri tutmasıdır. Bu durum havuz kirliliğinin azalmasından dolayı Filtrasyon sistemlerinin daha az çalışması manasına gelmektedir. İleri  ve türbin hareketleri için 2 adet 24 volt motoru bulunmaktadır. Başka bir olumlu yan etkisi de havuz suyunun sirküle edilmesi ve havuz kimyasallarının havuzda daha iyi dağılmasına neden olmasıdır.

İnce filtre torbası (2 mikron) cihazdan temizlik amaçlı çıkarılabilir ve daha sonra bir bahçe hortumu ile durulanır. Akabinde tekrar kullanılabilir durumda olur. Alt tarafında bulunan filtrenin çıkarılabilmesi için, Robotun üst kısmında ters oturtmak için lastik ayaklar bulunmaktadır.

Galeon RC’ de  bulunan fırça bütün Folyo havuz form  tipleri için uygundur. (yuvarlak, oval, dikdörtgen ve sekiz form)  Aynı zamanda yüzeyleri pürüzsüz olan fiberglas, fayans, mozaik havuzlar için de kullanılabilir.

 

Teknik Özellikler:

 • Robot boyutları: 42 x 26  x 38,5 cm
 • Temizleme programı: ayarlanabilir (1, 1,5 yada 2 saat)
 • Kablo uzunluğu: 18 m
 • Filtreleme kapasitesi 50 mikron
 • Filtre ortamı: filtre torbası (en fazla 2 mikron)
 • Sirkülasyon kapasitesi: 16 m³/h
 • Tavsiye edilen havuz uzunluğu: maksimum 12 m

 

Teslimat kapsamı:

 • Havuz robotu Galeon RC
 • Yedek pil ile uzaktan kumanda
 • Alçak gerilim trafosu
 • Tekerlekli taşıma kiti
 • Kullanım kılavuzu
 • Garanti belgesi  (2 yıl)

 

Tuzlu su için uygun değildir !!!

Faydalı bilgiler

Havuz hacmini hesaplama formülleri

Havuz hacmini hesaplama formülleri
Niçin havuzumuzun hacmini bilmemiz gerekiyor?

Havuzda kullanılacak kimyasalların dozajını doğru ayarlamak ve havuzdaki su miktarına göre doğru filtrasyon sistem seçimi için havuzun hacmini bilmenizde fayda var.

Havuzunuzun hacmini kübik metre (m³) bazında hesaplayabilmeniz için, havuzun şekline göre aşağıdaki standart formüllerden faydalanabilirsiniz.

Standart dışı formu olan havuzlar için formüller tahminidir. Eğer havuzunuzun merdiveni iç tarafında ise (havuz gövdesinin bölünmez bir parçası şeklinde), merdivenin kapladığı birkaç m³ hacmi genel h...

devamı

Müşteri hizmetleri

Bize ulaşın

Bize ulaşın

  YÜZHAVUZ San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel. +90-216 553 50 00

 

       Dükkan:            Adagülü sokak. No: 8, Tuzla , İstanbul

       Merkez ofis:     Çilek sok.  Akyol İşhanı: 16-14, Kadiköy, İstanbul

       E-posta:            info @ yuzhavuz.com.tr

       Ofis saatleri:     09.00-18.00  (pazar günleri hariç)

       İzmir,  Antalya,  Ankara, Trabzon ve yurtdışında 
       Bulgaristan, Sırbistan ve Romanya  bayilerimiz
bulunmaktadır

devamı

rastgele ürün

Eklenen son ürünler

Bizi takip ediniz

Güvenli Internet Alışverişi

credit card